Uyku Laboratuarları

uyku labaratuarı hizmetleri

Uyku laboratuarı açmak, mevcut uyku laboratuarınızı geliştirmek veya uyku bozuklukları ve tedavi opsiyonları hakkında  bilgi araştırıyorsanız doğru yerdesiniz.

Medev bilgi birikimi tecrübesi ve uzman kadrosu ile etkin ve karlı uyku laboratuarı kurmak isteyen veya mevcut laboratuarını geliştirmek isteyenlere hizmet vermektedir.

Fizibilite çalışmasından, uyku laboratuarı kurulumuna, personel eğitiminden PSG skorlama hizmetlerine kadar verimli bir uyku laboratuarı için gereken her şey için bizi aramanız yeterlidir.

. Çözümlerimiz arasında, anahtar teslimi veya kısmi uyku laboratuarı planlamak, kurmak, uzun dönem ekipman kiralamak, uyku laboratuarı işletmek , danışmanlık hizmetleri yanı sıra benzersiz polisomnografi skorlama ve raporlama hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Anahtar Teslimi Uyku Laboratuarı 

Medev uyku laboratuarınızın ihtiyacı olan tüm ekipman kısmen yada tamamen anahtar teslimi çalışır vaziyette kurmaktadır. Uyku laboratuvarı kurmak istiyorsanız birde bizden teklif alınız.

Dış Kaynak Kullanımı – Outsource

Rekabetin yüksek ve hata payının düşük olduğu günümüz piyasasında riskleri minimize etmek istermiydiniz. Medev size yatırım maliyetine katlanmadan dış kaynak kullanımı imkanları sunmaktadır. Uyku laboratuarınız daha hızlı kurun, daha hızlı devreye alın ve daha hızlı kara geçin.

PSG Skorlama ve Raporlama Hizmetleri

Uyku hekimleri bilir. Skorlama işlemi uzun süren ve yorucu bir iştir. Dilerseniz Medev bu iş yükünü sırtınızdan alarak hastalarınıza daha fazla konsantre olmanıza olanak verir.  Hastaların kayıtlarının detaylı olarak incelenmesi ve doğru şekilde skorlanması gene doğru teşhisin konulması için şarttır.  Tüm PSG çekimleri alanında uzman hekimlerimiz tarafından manuel olarak skorlanır. Doğru skorlama doğru tedaviyi ve hasta memnuniyetini getirir.

Danışmanlık Hizmetleri

Uyku laboratuarınızı açmadan önce veya mevcut laboratuarınızın sorunlarını çözmek için benzersiz danışmanlık hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Hatalı seçim ve operasyonların getireceği riskleri ortadan kaldırırken aylarca sürecek süreçleri tek elden sorunsuzca halledebilirsiniz. Satın alma sürecinizde yatırımlarınızı nasıl minimize ederken ve  işletme sürecinde karlılığı arttırırken yanınızdayız.

  • İş ve finansal planlama
  • Uyku laboratuarı kapasite , alan seçimi ve projelendirme
  • Fizibilite çalışması
  • Ekipman seçimi /Güncellenmesi
  • Uyku teknisyeni eğitimi
  • Polisomnografi skorlama eğitimi
  • İş akışları, pazarlama çalışması

Polisomnografi Portalı – Diğer bir Medev avantajı

Teknolojiyi sonuna kadar kullanmayı seviyoruz. Medev tarafından geliştirilmiş yazılım ve kurulu sunucuları ile internet üzerinden veriler kolaylıkla aktarılır ve lokasyondan bağımsız olarak skorlama ve raporlama yapılır.

Lokasyondan Bağımsız Uyku Skorlama  ile tüm veriler kağıtsız olarak on-line yapılır. Internet olan her yerden, her zaman bilgisayarınız yada tablet cihazınızla hasta verilerinize ulaşmak çok kolay. Sonuçta daha hızlı, daha verimli ve tutulan veriler ile daha güvenli.